HR undercover

 

Przemodelowanie systemu biznesowego jest pracochłonne, a przede wszystkim kosztowne, a co, jeśli wystarczyłoby przyjrzeć się ludziom w ich naturalnym pracowniczym środowisku, podpatrzeć ich zachowania, wysłuchać…

 

Monitorujemy, podglądamy, podpatrujemy- oficjalnie lub nie, to zależy jaki model przyjmiemy. Wchodząc w szeregi Twoich zespołów, nie mamy uprzedzeń, nasza ocena nie jest obciążona zastanymi historiami, obserwujemy faktyczny układ sił, badamy siatkę przepływu informacji, wyciągamy wnioski na świeżo i nie mamy sentymentów.

Naszymi narzędziami są obiektywna obserwacja, analiza zachowań, wyciąganie wniosków i przygotowanie gotowych i skutecznych rozwiązań. Wtapiamy się w tło organizacyjne, czasem też prowokujemy, efekt jest jeden - trafiamy w sedno, znajdujemy szwankujący element.

 

Pracując „pod przykrywką” poznajemy naturalny świat Twojej organizacji, bo stajemy się jego częścią. Pracownicy stają się naszymi kolegami i nie nakładają wymuszonej maski efektywności.

 

Zasada, którą się kierujemy jest jedna- najważniejsi są ludzie, więc dylematów etycznych nie mamy. Każde takie zlecenie traktujemy indywidualnie i najwyższą starannością, zawsze dbamy o zachowanie bezpieczeństwa psychologicznego naszego a przede wszystkim Twoich pracowników.

 

Jesteśmy dyskretni i skuteczni. Zarekomendujemy Ci najlepsze rozwiązanie i przedstawimy możliwe scenariusze. 

 

Skontaktuj się z nami!

 

doradztwo, szkolenia, ATM, medycyna, jakość
doradztwo, szkolenia, ATM, medycyna

Polityka prywatności

biuro@flytac.pl

+48 571 061 377

doradztwo, szkolenia, ATM, medycyna